Информационый сайт о футболе. Новости , форум , и многое другое
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Свободное общение » Пользователи » Culess
Culess
CulessДата: Среда, 06.01.2010, 16:40 | Сообщение # 1
Visca el Barça
Группа: Проверенные
Сообщений: 117
Статус: Не в сети
_______

[/url]
 
RostДата: Среда, 06.01.2010, 17:31 | Сообщение # 2
ГЛАВНЫЙ АДМИН!
Группа: Администраторы
Сообщений: 2558
Статус: Не в сети
Когда и почему начал болеть за Барсу?

 
CulessДата: Среда, 06.01.2010, 18:01 | Сообщение # 3
Visca el Barça
Группа: Проверенные
Сообщений: 117
Статус: Не в сети
Моє вболівання почалось ше в 5 років. Памятаю як батя повіз мене в Київ на матч Динамо-Чорноморець.
З того часу футбол став для мене №1 тема!
Навіть незнаю чого, але старий стадіон Олімпійський справив на мене таке враженя, шо і зараз забути неможу. Так от спочатку як і всі напевно українські пацани, я болів за Динамо. Не пропускав їх жодного матчу в ЛЧ. Як же трапилось моє знайомство з Барсою ?
А був це здається 97-й рік, тоді легендарна Барса Ван Галя приїхала в київ, шоб зіграти свій матч проти Динамо(груп етап). Ну шо , здула звичайно Барса той матч 3-0(іше в себе дома 0-4). Це було шось! Супер команда Валерія Васильовича просто розбила в куски каталонію. Помню ше мяч Шеви - супер прохід і ГОООООООЛ!!!! Шо тоді на стадіоні творилось !!!! Весь стотисячник волав Динам-оооооооо-Дин-аааааа-мо !!!!!!
Вроді все клас, тільки не для мене. Мені шось так стало жалко Барси))))))) Незнаю чо.
Ну і після того понеслось. Я як припаряний почав дивитись все шо зміг достати про Блауграну : відео(на касетах) плакати, футболки(мені навіть батя під трафаретом ззаду на футболці барси написав Рівалдо)))))
Коли появилось кабельне і інет - мої пізніння про "більше ніж клуб" ше більше виросли.
Особливо я втратив голову коли побачив гру Барси в сезоні 2005-2006. Це було просто шик!!!! Я взагалі до того дивився багато різних матчів, і навіть можу сказати про себе шо мій досвід перегляду футболу досить великий - АЛЕ ТАКОГО Я ШЕ НЕ БАЧИВ !!!!!!!!!
Такшо можна сказати шо кулесом я став в 2005.
Ну а зараз вже я рахую себе членом цього клубу(я доречі є членом міжнар сайту фанів Барси - барсакіт). В школі вчив іспанську і зараз продовжую її удосконалювати - читаю Марку і Ель Мундо в оригіналі ))))))))))))))))))))))))
От вам і моя історія !


[/url]
 
RostДата: Четверг, 07.01.2010, 20:11 | Сообщение # 4
ГЛАВНЫЙ АДМИН!
Группа: Администраторы
Сообщений: 2558
Статус: Не в сети
Как относишся к Реалу?

 
CulessДата: Четверг, 07.01.2010, 20:54 | Сообщение # 5
Visca el Barça
Группа: Проверенные
Сообщений: 117
Статус: Не в сети
Відносно спокійно. Я відношу себе до більш ліберальних кулес.

[/url]
 
RostДата: Четверг, 07.01.2010, 20:55 | Сообщение # 6
ГЛАВНЫЙ АДМИН!
Группа: Администраторы
Сообщений: 2558
Статус: Не в сети
как относишся к ИНТЕРУ)?

 
Форум » Свободное общение » Пользователи » Culess
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024